Stabilize Liken ile Dikey Bahçe

Stabilize Liken Yosunları ile yaşam alanlarınızın soğuk ve sıkıcı duvarlarınızı boşlukları, köşeleri görsel açıdan zenginleştirebilirsiniz.

Tamamen stabilize edildikleri için hiçbir bakım gerektirmezler.

Korunmuş likenler ile Dikey bahçelerimiz yaşam alanlarınızdaki ortamlara, ofisinize, işletmenize veya konaklama alanlarınıza farklı renkler katacak aynı zamanda da nem dengenizi sağlayacaktır.

Plastik yapay bitkilerden ziyada doğal olmaları sağlık açısından da çok daha avantajlıdır. Stabilize edilmelerine rağmen halen nem alış verişini devam ettirmekte ve ortamlarınızdaki nem dengesini sağlamaktadırlar.

Stabilize Liken Dikey Bahçe Sistemlerimizi, ortamlarınızı her zaman hayalini kurduğunuz doğayı yani doğadaki o her türlü yeşil rengini tüm doğallığı ile tadını çıkarabilmeniz için üretmekte ve uygulamaktayız.

Likenlerimiz %100 doğal, yumuşak, yanmaz ve esnektir.

Sadece ortamınızdaki nem oranının insanlar içinde sağlık açısından verimli olabilecek düzeyde yani %50 seviyelerinde olması gerekmektedir. Eğer ortamdaki nem %50’nin altına düşerse, Likenler sert ve kırılgan hale gelir. Neyse ki orijinal nem stabil olduğunda yumuşaklığını yeniden kazanacaktır.

Doğrudan güneş ışığına, ısı kaynaklarına veya hava koşullarına maruz kalmamalıdır. Likenlerimiz farklı bir çok renkten oluşmaktadır. Şu anda 10 farklı renkte uygulama yapmaktayız.

Spring Green, Medium Green, Dark Green,Lime Green, Kırmızı, Mavi ve Sarı ve farklı bir çok ton daha vardır.

Kalınlığı

liken 3-7 cm’dir.

Metrekare başına ağırlık 6-10 kg. dır.

Destek malzemesi MDF  3 – 6 mm dir.

× Hemen Ulaşın