HAKKIMIZDA

 Doğal Bitki Duvarları Oluşturuyoruz.

Fikir

Biz kimiz?

Her gün zamanımızın % 84’ünü kapalı alanlarda geçiriyoruz ve onları güzel ve keyifli kılmak için yeterli bir sebep de Yaşayanduvar.

Yaşayanduvar da iç mekanları daha yeşil hale getirmeyi ve doğayı evlerinize , çalışma ortamlarınıza ulaştırmayı misyonumuz haline getirdik. Çünkü yeşil duvarlar alan hissini iyileştirir, gürültü seviyesini azaltır ve doğal, hoş bir ambiyans yaratır.

Bize göre, canlı bitkilerle dikey bahçe sistemleri, daha sonraki maliyetlerle nispeten yüksek düzeyde bakım gerektirdiği için her bazen iyi bir seçenek olmayabilir. Bunların yanında ışığa, suya ve gübreye ihtiyaçları vardır.

Bunun yerine, özenle yetiştirilen, elle hasat edilen ve insan sağlığına zararlı olmayan 12 farklı madde ile öz suları değiştirilerek üretilen doğal olarak sürdürülebilir hale getirilen doğal malzemelere güveniyoruz.

Bizim Hikayemiz

Biz kimiz?

Hikayemiz, 2009 yılında bir müşterimizin talebi üzerine kasetli sistem dikey bahçeleri araştırmamız ile başladı.

O sırada firmamız peyzaj projeleri hazırlamakta ve uygulamaları yapmaktaydı. 2009 yılında Nişantaşı Avenue Cafe nin dikey bahçelerinin tasarım ve uygulamalarını yaparak Türkiye’de ilkler arasına girdik ve ülkemizde dikeybahçe sistemlerinin sürdürülebilir olduğunu göstermek istedik. Daha sonra iki girişimci, kendimizi bu alanda kanıtladıktan sonra 2010 yılında Mercure Hotel Altunizade dikey bahçe tasarımını ve uygulamasını yaptık ve böylece bu sektörde kendimizi kanıtlamış olduk. Duvarlarımız 10 yılı aşkın süredir halen bulunduğu alanlara canlılık katmaktadır.

Yakın gelecekte Yaşayanduvar’ın odak noktası, uluslararası olarak satılan gerçek, bakım gerektirmeyen, doğal olarak korunmuş bitkiler ve yosunlardan oluşan yeşil tasarım objelerine odaklanıyor.

Yaşayanduvar

Biz kimiz?

2009 yılından bu yana, doğal, doğal olarak korunmuş bitki ve yosunlardan oluşan dikey bahçeler üretiyoruz.

Her şey, İstanbul ve İzmir atölyelerimizde elle üretiliyor ve ardından hem yurt içi hem de yurt dışı olarak satılıyor.

Sizin için yaptığımız çalışmalarda, yüksek kaliteye, değer zincirinde adil ödemeye, sürdürülebilir ürünlere ve detaylara olan tutku ve özene büyük değer veriyoruz.

REFERANSLARIMIZ

2400

Mutlu Müşteriler Bahar size bitkiler getiriyor

1450

Ürünler Birbirinden farklı projeler

9.5

Puanlar Mutlu müşterilerden
× Hemen Ulaşın